Alda Games vydalo Android hru Defend Your Life! na motív známeho seriálu

 

Brnianske štúio Alda Games vydalo svoj štvrtý titul Defend Your Life! pre užívateľov iOS a Android zariadení. Defend Your Life! je dlho očakávaná „tower defense“ stratégia odohrávajúca sa v útrobách ľudského tela. Na hre vývojári pracovali od druhej polovice 2013, pričom v októbri 2014 vyšla pod záštitou exkluzivity AppCampus na Windows Phone. Verzia pre nadšencov Android a iOS zariadení so sebou prináša viacero vylepšení, medzi inými hrdinov, ktorých možno ovládať priamo v hre.

 

Hráči sa môžu tešiť na prostredie inšpirované francúzskym seriálom Bol raz jeden život. O záchranu ľudského tela sa pokúsia v 17 ručne maľovaných úrovniach v 3 obtiažnostiach. Hra prináša viac než 20 druhov nepriateľov. Spolu s 2 „bossmi“ otestujú schopnosť hráčov takticky myslieť pri výstavbe a využívaní 4 základných typov budov. Každá z nich ponúka ďalšie rozšírenia, čím sa množstvo využiteľných stratégií len rozširuje. Nápomocné pri ničení nepriateľských baktérií sú aj rôzne interaktívne prvky ako elektrošoky, bomby či adrenalín.

defend-your-life-game

Štylizácia úrovní a jednotiek vychádza zo skutočných reálií ľudského tela. Hráči sa tak môžu tešiť napríklad na chrabré červené krvinky bojujúce napríklad v srdci či mozgu. Hra je aktuálne prístupná v 10 jazykoch, a síce v češtine, angličtine, nemčine, taliančine, francúzštine, portugalčine, španielčine i ruštine. Nechýbajú ani ázijské lokalizácie do japončiny a zjednodušených znakov čínštiny.

Hra je dostupná zdarma, no hráči, ktorí by chceli vývojárov podporiť, si môžu zakúpiť diamanty. Vďaka nim si môžu obstarať rôzne elementy, ktoré môžu využiť priamo v boji. Napríklad Golema či bonusový kyslík slúžiaci na stavbu veží.

 

Zdroj: MôjAndroid.sk

defend-your-life

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google
The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google
The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2 thoughts on “Alda Games vydalo Android hru Defend Your Life! na motív známeho seriálu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *