Bazoš Agent | Hľadaj na Bazoši

 

Musíme sa priznať, že sme veľmi radi, keď sa v obchode Play objaví pekná slovenská alebo česká Android aplikácia. Potešil nás preto aj nový titul Bazoš Prehliadač od vývojára ursus, ktorý prináša konečne plnohodnotné prezeranie inzerátov z Bazos.sk do mobilu. Aplikácia okrem praktických funkcií prináša aj krásne spracované a prehľadné prostredie, ktoré je navyše ladené do firemnej oranžovej farby. Nezaháľa však ani funkciami.

V aplikácii Bazoš Prehliadač si môžete prezerať na domácej stránke kategórie inzerátov a po kliknutí na jedno z políčok budete presmerovaní priamo do danej sekcie. V inzerátoch môžete zobrazovať fotografie vo vstavanej galérii, ale aj priamo zobraziť popis produktu, jeho cenu alebo kontakty. Pomocou ikon v spodnej časti inzerátu môžete dokonca predávajúceho priamo kontaktovať. Pokiaľ na inzeráte dlhšie podržíte prst, pridáte si ho do záložiek a kedykoľvek k nemu môžete pristúpiť pomocou ikony v pravom hornom rohu.

Bazoš app

Celkovo aplikáciu Bazoš Prehliadač hodnotíme veľmi dobre, či už dizajnovo alebo funkčne, no chýba nám možnosť, ktorú doteraz ponúkala iná “bazoš” aplikácia – Bazoš Agent. V nej môžete sledovať vami vybrané produkty a sekcie, a môžete byť upozornení vždy na to, keď pribudne nejaký nový inzerát. Možno však v novej aplikácii táto funkcia pribudne v niektorej z budúcich aktualizácií. Pokiaľ vás aplikácia Bazoš prehliadač zaujala, môžete si ju stiahnuť bezplatne pomocou odkazu nižšie.

 

Zdroj: MojAndroid.sk

 

bazos aplikacia

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *