Bistro – donáška jedla

 

Určite si aj ty si rád objednáš super pizzu, bohatý hamburger či zdraví šalát domov alebo do práce.. Od teraz si môžeš užívať jeden z najpohodlnejších spôsobov objednávania. Zoznám sa s aplikáciou Bistro.sk, ktorá ponúka viac ako 400 reštaurácií v tvojom telefóne a má viac ako 100 000 spokojných zákazníkov.

 

Ako Bistro.sk funguje

Už na prvý dojem je aplikácia jednoduchá a jasná, takže sa nemusíš báť o svoj hladný žalúdok. Stačí, že sa prihlasiš do aplikácie cez tvoj FB účet a následne si vyberieš mesto, v ktorom sa nachádzaš. Po zvolení mesta si môžeš vybrať jednu zo svojich obľúbených reštaurácií. Pri každej reštaurácii máš otváracie hodiny a tiež hodnotenie klientov, ktoré ti môžu pomôcť pri výbere reštaurácie. Tiež môžes vidieť aké možnosti platenia ti reštaurácia umožňuje.

 

Ak si si vybral svoju reštauráciu, môžeš si začaž vyberať z bohatej ponuky jedál. Po zaslaní objednávky bude reštaurácia upozornená na tvojú objednávku a následne ti príde SMS, ktorá ti potvrdí objednávku s informáciou za ako dlho príde kuriér. Pokiaľ ti jedlo nechodí, v SMS máš zaslaný aj kontakt na reštauráciu alebo na zákaznícku podporu.

Samozrejme tvorcovia mysleli aj na tých, ktorí nie sú spokojní so svojou objednávkou. Do 6 hodín od objednávky ti bude doručený email, kde môžeš hodnotiť kvalitu či rýchlosť donášky jedla. Prípadne môžeš využiť online chat a dohodnúť sa na nejakej forme odškodnenia.

 Bistro.sk app

 

Kredity – šikovné šetrenie

Skoro som zabudol na kredity. Už po prihlásení som dostal 150 kreditov a pri každej objednávke dostávaš ďalšie kredity. Samozrejme musíš byť prihlasený. Pri každej objednávke ti z kreditov bude odpočitané tak, ako aj zo sumy tvojej objednávky.

 

Táto aplikácia ma zaujala a preto si ju v telefóne určite nechám. Nikdy neviem kedy ma niekde zastihne poriadny hlad a kde potom budem zháňat nejaký kontakt na dobrú donášku? Iba, že by som  mal zbalené dobré domáce jedlo od babičky….

Aplikáciu nájdeš na Google play a AppStore zdarma. Prajem dobrú chuť s novou Bistro aplikáciou.

 

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google
The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *