Bory Mall má svoju App

 

Asi mnohí z nás majú problém zorientovať sa vo veľkých nákupných centrách – lavne v tých novootvorených, alebo vtedy, keď takéto OC navštevujeme len zriedka. Práve v tomto by nám mohla pomôcť aplikácia Bory Mall. Táto appka síce zaujme asi len tých, ktorí sa často zdržiavajú v Bratislave, no na druhej strane jej zámerom nie je zelpšovať samotnú orientáciu v OC Bory Mall.

 

Čo všetko nám App Bory Mall ponúka? 

Samozrejme, najväčším prínosom bude pre tých, ktorí sa v tomto OC nevedia tak rýchlo orientovať. Aplikácia Vám ukáže mapu obchodného centra a tiež zoznam obchodov sídliacich v OC. Vďaka tomu už nebudete musieť premýšlať nad tým, aké obchody sa v Bory Mall nachádzaju a už vobec nie nad tým, v akej časti ich máte hľadať. Takto si môžete pohodlne premyslieť svoj plán nákupu.

Bory Mall

Okrem mapy aplikácia obsahuje zoznam obchodov a reštauracií, otváracie hodiny, dokonca Vám umožňuje sledovať všetky novinky či aktuálne zľavy. Takto vám neujde žiadna pripravovaná akcia a zároveň môžete sledovať kedy je pre vás nakupovanie najvýhodnejšie. V aplikácii Bory Mall si môžete vytvárať aj vlastné nákupné zoznamy prostredníctvom rôzných fotografií. Myslím si, že táto aplikácia je celkom praktická a svojich uživaťeľov si nájde.

Grafika aplikácie je príjemná a ovládaťeľnosť jednoduchá. Aj napriek tomu sa však našla aj jej slabá stránka a tou je rýchlosť.  Niektorých z vás by mohlo odradiť dlhšie načítavanie jednotlivých častí aplikácie, pretože od nej očakávate pomoc. Na druhej strane si ale aspoň vytrénujeme trpezlivosť..

Z celkoveho hľadiska aplikáciu Bory Mall hodnotím pozitívne. Vďaka jej možnostiam má svoje využitie. Aplikáciu nájdete zdarma na Google Play a App Store.

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

app-appstore-sk.1448287516

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *