Demagóg do vrecka – ti môže pomôcť.. a to nie len pri rozhodovaní

 

Tentokrát sa pozrieme na zaujímavú aplikáciu od slovenskej programátorskej spoločnosti GoodRequest. Aplikácia, ktorá Vám môže pomôcť pri rozhodovaní, ktorú politickú stranu si vybrať v najbližších parlamentných voľbách 2016.

Neviem ako vy, ale ja nemám čas pozerať politické diskusie v TV alebo na internete. Preto sa mi táto aplikácia hodí – všetko pre mňa dôležite nájdem na jednom mieste. Najviac sa mi páči, že tam nájdem výroky politikov z TV/novín a najviac geniálne na tom je to,  že k daným výrokom sa vyjadrujú ľudia, ktorí vedia o čom hovoria. Takže jednoducho a najmä rýchlo zistíte, či daný politik vraví pravdu alebo chce len urobiť dojem na nás, ako na svojich potenciálnych voličov. Ďalšie služby, ktoré potešia sú štatistiky o tom, ako si konkrétni politici a strany v predvolebných prieskumoch vedú. 

Demagog app

Takmer som zabudol spomenúť, že v aplikácii nájdete krátke správy z relácie RTVS, kde je skratke spomenuté o čom relácia bola a kto sa jej zúčastnil.

Trochu na odľahčenie v aplikácii nájdete aj kvíz, kde môžete posudzovat rôzne výroky a rozhodnúť či je výrok pravdivý alebo nie.

Musím priznať, že ja osobne som touto aplikáciou nadšený a určite si ju nechám v mobile do najbližších parlamentných volieb v roku 2016.

Po užívateľskej stránke jej nemám čo vytknúť. Všetko funguje a beží ako má.

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *