Doodle Adventures hra zo zošita

 

Prinášame vám novinku Doodle Adventures od slovenského vývojára. Ide o hru, pri ktorej potrebujete istú dávku zručnosti, vytrvalosti a šikovnosti. Ak patríte medzi hráčov, ktorí radi prekonávaju prekážky, tak ste na správnej adrese. 

 

doodle-adventures pre mobil

 

Poďme sa pozrieť čo nás v Doodle Adventures čaká

Táto hra uzrela svetlo sveta len pred nedávnom. V Doodle Adventures na vás čaká 10 levelov. Autor aplikácie má v pláne pridávať nové levely v ďalších aktualizáciách, takže sa je na čo tešiť. 

 

doodle-adventures-players

Už na začiatku si môžete zvoliť svoju postavičku, ktorá vás bude sprevádzať. Počas hry zbierate mince, ktoré slúžia na kúpu oblečenia napr. čiapky, trička, ruksaku atď. Mince je možné použiť aj na preskočenie levelu. Mince je možné v aplikácii aj zakúpiť.

Taktiež môžete zbierať kamene, ktoré slúžia na obranu proti príšerkám, ktoré na vás počas hry striehnu. V prípade, že si zabezpečíte ruksak, môžete nazbierať viac kameňov.

V niektorých prípadoch budete potrebovať aj elixír, ktorý vás zväčší alebo zmenší, prípadne vás zmagnetizuje.

Tak čo, koľko času vám zaberie, kým sa dostanete na koniec tejto hry Doodle Advantures? Hra podporuje aj Google play prihlasovanie na základe čoho hráči vedia porovnávať medzi sebou svoje dosiahnuté skóre.

 

doodle-adventures google play

 

Grafika zo zošita

Žiaľ hra je len pre Google play, no svojich fanúšikov si určite nájde. Grafika tejto hry môže pripomínať kreslenie do zošita počas dlhých nudných školských hodín s  rozdielom, že tu to všetko žije. No práve tento štýl grafiky robí hru ešte zaujímavejšou.

Tento slovenský vývojár pripravuje ďalšiu hru zameranú na Slovenský a český trh. Určite sa máte na čo tešiť. Pripojte sa k nášmu FB funpage a ani táto novinká vám neunikne. 

 

 

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

 

Mohlo by ťa zaujímať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *