Droppie – spoznaj nových ľudí

 

Hanbíš sa osloviť niekoho kto sa ti páči? Tak s tým už môže byť koniec! Alebo si jednoducho len spestri chvíle strávené vonku s app Droppie.

Aplikácia Droppie ti v tom dokáže pomôcť. Aj pri takomto množstve aplikácií, ako máme dnes na svetovom trhu, je Droppie jasným príkladom, že stále sa dá vytvoriť niečo nové. Túto aplikáciu vyvinuli slovenskí vývojári, čo ti jednoznačne zaručí funkčnosť aj u nás.

 

Droppie

Čo to Droppie je?

Ide o aplikáciu, ktorá je svojim spôsobom jedinečná. Dá sa prirovnať k Instagramu či Snapchatu, ale predsa je iná. A to tým, že tvoja fotka ostáva na mieste, kde si ju zhotovil. Predstav si, že ideš po ulici a vidíš v aplikácii, že si niekto spravil selfie na tom istom mieste kde sa práve nachádzaš. Ak je ti sympatický, tak ho jednoducho môžeš osloviť. Samozrejme, že toto môže fungovať aj opačne. A zábava nám môže začať. Spoznávanie nových ľudí je stále jednoduchšie, a dokonca môže byť aj zábavné.

Droppie sa môže postarať o spestrenie prechádzky, či dokonca ťa privedie na čerstvý vzduch, aby si preskúmal svoje okolie, pričom môžeš nájsť nového priateľa. Ak rád spoznávaš nových ľudí, tak určite vyskúšaj túto skvelú aplikáciu.

Droopie app 1.Decembra 2015 bol ukončeny.

Mohlo by ťa zaujímať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *