GOPASS – Prehľad tvojej lyžovačky v telefóne

 

Tak a konečne je to tu, Gopass aplikácia. Gopass používam len od minulej sezóny, no táto aplikácia mi chýbala. Mám rád, keď môžem mať všetko po ruke. Teraz, vďaka Tatry Mountain Resorts, a.s. s telefńom, dokážem zas o niečo viac.

GOPASS aplikácia je naozaj skvelým prínosom. Vy, ktorí chodíte na lyžovačky do Vysokých Tatier alebo Jasnej, ste už určite zažili to nekonečné čakanie v rade na Skipass. Gopass tento problém rieši veľmi šikovne, pretože si ho môžete dobiť z pohodlia domova na deň, keď sa chystáte lyžovať a s Gopassom idete priamo na vlek. S aplikáciou je to ešte o niečo jednoduhšie. Jednoducho si skipass kúpite kdekoľvek ste a Váš Gopass je nabitý do 5 sekúnd maximálne do 15 minút. Samozrejme apliácia toho umožňuje ešte o mnoho viac.

Gopass aplikacia

Kľúčové funkcie

Okrem dobitia skipassu priamo v aplikácii, môžete sledovať odlyžované kilometre, prípadne si zobraziť výškograf Vášho lyžiarského výkonu.

Tiež aplikácia umožňuje sledovať live info o lanovkách a radách.

Lyžuješ s priateľmi? Jednoducho si ich pripoj k Tvojej aplikácii a môžete sa porovnávať, kto odlyžoval viac. Sleduj aj ich odlyžované kilometre.

Nastav si svoj Ski Challenge, koľko by si chcel počas sezóny odlyžovať. Ak svoj cieľ splníš, ziskaš nálepku zadarmo a ešte aj môžeš vyhrať skipasy.

 

GOPASS umožnuje aj rôzne zľavy, ale to už sa netýka priamo aplikácie a viac info nájdete na gopass.sk

 

 

 

OSTATNÉ FUNKCIE:

gopass

 

– AQUAPASY

– ZĽAVY

– INFORMÁCIE O STREDISKU

– KONTAKTY

– MAPY

– ZÁŽITKY A PODUJATIA

– WEBKAMERY

– POČASIE

– REŠTAURÁCIE

– HOTELY

 

Priamo v aplikácii GOPASS MOBILE si môžete pozrieť zoznam lanoviek v prevádzke a na vybraných stanicach si skontrolujte aktuálnu dĺžku radov.

 

Aplikácia je zdarma a nájdete ju v AppStore, alebo Google Play. Od teraz už bez čakania v radách na Skipass.

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google
The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *