Kniha jázd – zjednoduší život každému podnikateľovi

 

Si podnikateľ a neústale si potrebuješ zaznamenávať prejdené kilometre? Dobrá správa práve pre teba! Vďaka firme GoodRequest, s.r.o. tu máme pre mnohých podnikateľov užítočnú aplikáciu Kniha jázd.

Už z názvu je jasné o čo asi pôjde. Kniha jázd je jednoduchá aplikácia pre podnikateľov a živnostníkov, pomocou ktorej si dokážete zaznamenávať jazdy a vypočítavať náhrady.

 

Bližšie o aplikácii 

Hneď po inštalácii aplikácie si pridáte svoje auto ( Názov auta, EVČ, Vodič a akú má priemernú spotrebu). Áut je možné pridať aj viac. Potom si nastavíte jazdu, jej účel a či chcete započítavať obojstrannú cestu. V prípade, že máte v aplikácii pridaných viac áut, vyberiete si, ktorým autom pôjdete. Ďalej je potrebné nastaviť dátum cesty, odchod, príchod a trasu odkiaľ/kam máte naplánovanu cestu. Aplikácia Vám automaticky vypočíta náklady na cestu a počet kilometrov.

Všetko je veľmi jednoduché a jasné. Takto máte všetky jazdy prehľadne uložené vo Vašom smartfóne a vždy po ruke. Aplikácia tiež umožňuje evidencie exportovať do formátu PDF alebo CSV podľa potreby.

Kniha jázd app

Hlavné funkcie: 

  • pridávanie áut
  • pridávanie trás
  • pridávanie jázd
  • možnosť zapnúť/vypnúť paušálne náhrady
  • možnosť exportovať dáta

 

Aplikácia je zatiaľ len pre iOS, no v App Store je na stiahnutie zdarma.

 

 Kniha jázd aplikacia

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *