Maturita SK – si pripravený?

 

Čaká ťa tento rok maturita? Buď bez obáv. Je tu výborná pomôcka presne pre teba! 

Nájsť aplikáciu na to, čo práve potrebujeme nie je vždy jednoduché. No nájsť naozaj kvalitnú aplikáciu je niekedy ešte zložitejšie. Maturita je jeden z najdôležitejších momentov pre každého študenta a preto nemožno prípravu podceniť. Aby sa mohli študenti pripravovať na maturitu čo najjednoduchšie, prináša portál zmaturuj.sk skvelú aplikáciu.

 

Čo všetko aplikácia Maturita obsahuje? 

Táto aplikácia obsahuje 30 najčastejších otázok z maturitných predmetov. Predmety: anglický jazyk, biológia, čitateľský denník, chémia, dejepis, ekonómia, evanjelické a. v. náboženstvo, filozofia, fyzika, geografia, informatika, manažment, matematika, nemecký jazyk, náuka o spoločnosti, pedagogika, právo, psychológia, slovenský jazyk a literatúra, španielsky jazyk, umenie a kultúra. Dohromady aplikácia obsahuje 22 okruhov, 620 tém a viac než 160 000 slov.

Maturita sk app

Dokáže mi táto aplikácia naozaj pomôcť? 

Každý z nás hľadá niečo iné. Štatistiky však jednoznačne poukazujú na to, že aplikácia Maturita vie byť naozaj dobrým pomocníkom pri príprave na maturitnú skúšku. Zo všetkých 976 hodnotiacich užívateľov až 681 označilo túto aplikáciu za skvelú. Na druhej strane len 39 užívateľov hodnotilo aplikáciu ako neuspokojivú. Je samozrejmé, že každý máme rôzne požiadavky a očakávania, no mať mať takúto pomôcku vždy poruke, je obrovským prínosom.

 

 

Môžeš vyskúšať aj aplikáciu Zones SK, ktorú autor odporúča. Táto apka poskytuje prístup ku všetkým témam zo stránky zmaturuj.zones.sk ako v online tak aj offline režime.

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Mohlo by ťa zaujímať

One thought on “Maturita SK – si pripravený?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *