Mic Block – Chráň sa pred odpočúvaním

 

Dnes sa s Vami podelím o moje dojmy z aplikácie Microphone block od spoločnosti BYTE PIONEERS. Ak Vám to niečo hovorí, tak ste na správnej ceste.

Pred nedávnom som od nich skúšal podobne zameranú aplikáciu, ktorá blokovala prístup k fotoaparátu. Tentokrát sa pozrieme na aplikáciu, ktorá zabráni nechcenému prístupu k mikrofónu Vášho chytrého zariadenia. Najprv sa musím vyjadriť k funkčnosti. Aplikácia funguje na 100%. Musím povedať, že mi zablokovala v mobile všetky aplikácie, ktoré mali prístup k mikrofónu, napríklad aj diktafón. Praktickosť a logika ovládania na mňa urobili vysoký dojem pretože všetko je intuitívne a človek nájde všetko presne tam, kde to čaká. Vzhľad sa hodí k aplikácii a podobný, až takmer identický vzhľad nájdete aj v ich druhej aplikácii Blokuj Kameru – Spy protection.

Mic Block

Zhrnutie

Musím povedať, že k aplikácii nemám čo také vytknúť. Možno len to, že aplikácia výhradne komunikuje s používateľmi v angličtine. Inak aplikácia v pohode beží aj na Blackberry prostredníctvom Snap a taktiež funguje na androide.

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *