Minúta po minúte – čo sa deje vo svete

 

Minúta po minúte je nová aplikácia, pri ktorej budeš mať prehľad, čo sa vo svete deje. Ak nemáš rád dlhé články, ale uprednostňuješ rýchly prehľad toho čo sa vo svete deje, aplikácia Minúta je pre teba ideálna.

Od redakcie Denníka N maš správy minútu po minúte. Či už ide o letecké neštastie alebo hokejový zápas. Aplikacia ti ponúka novinky dopĺnené odkazmi, grafmi, videami či obrázkami. Sú rozdelené do kategórií správ z domova, sveta, či už ide o ekonomiku či šport.

Minúta po minúte je úspešným krátkym spravodajstvom z titulky webu nezávislých novín Denníka N a používajú ju denne tisícky ľudí.

Dennik NMoja recenzia 

Keď som pozeral, ktorá aplikácia by mohla našich čítateľov zaujať, natrafil som práve na túto aplikáciu, ktorá zaujala aj mňa. Rád sledujem čo sa u nás či vo svete deje, no nie vždy mám čas alebo náladu čítať dlhé články správ. Aplikácia Minúta je jedinečná práve vďaka krátkemu textu správ a dokonca môžem mať ešte lepší prehľad o tom, čo sa vôkol mňa deje. Na túto aplikáciu je naozaj veľa pozitívnych reakcií a aj z vlastnej skúsenosti ju môžem len odporúčať.

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google
The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Mohlo by ťa zaujímať

2 thoughts on “Minúta po minúte – čo sa deje vo svete

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *