Moje malé TESCO – postav si svoje Tesco

 

Moje malé Tesco je jedna z najúspešnejších hier v maďarsku. Táto hra bola preložená aj do slovenského a českého jazyka a už je dostupná aj u nás. Ak si myslíš, že viesť takýto hypermarket je jednoduché, určite by si si to mal skúsiť. Možno budeš prekvapený čo všetko je potrebné riešiť.

Čo je tvojou úlohou vo virtuálnom Tescu?co ti ponúka moje male tesko

Originalitou tejto hry je prepojenosť so skutočným Tescom. Rovnako ako v skutočnom Tescu, aj v tom tvojom virtuálnom nájdeš limitované ponuky. Tvojou úlohou je postarať sa o svojich zákazníkov tak, aby boli spokojní.

-objednávaj tovar

-následne ho ukladaj do regálov

-ozdob svoje Tesco podľa sezóny aby sa cítili tvoji zákazníci príjemne

Pozor! Nejde to len tak bezhlavo. Aj tvoje sklady majú obmedzenú kapacitu a preto si musíš svoje objednávky dobré premyslieť.

Vybuduj svoj biznis čo najefektívnejšie a porovnávaj sa so svojími priateľmi. No udržiavaj dobré vzťahy, pretože s priateľmi môžeš aj obchodovať a to ťa môže posunúť vpred. Tak čo, si pripravený?

Aplikácia moje malé Tesco ponúka:

Viac ako 100 úrovní

Viac ako 80 postáv

Hodnotenie podľa týždennej predajnosti

Offline hru

Multiplajer – súťaž so svojimi priateľmi

tesco hra

Táto hra ponúka skutočne príjemnú grafiku a bezproblemové hranie. Je zjavné že Tesco sa snaží uspokojiť čo najviac ľudí – však aj túto hru nájdeš na troch platformách, a za to si zalúžia pochvalu.

S touto hrou si užiješ kopec zábavy na svojom telefóne či tablete. Moje malé Tesco nájdeš zdarma v App Store, Google Play a tiež aj na windows phone.

Autor: Matúš Babjak

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google
The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

app-appstore-sk.1448287516

Mohlo by ťa zaujímať

2 thoughts on “Moje malé TESCO – postav si svoje Tesco

 • 26. novembra 2016 at 21:22
  Permalink

  aplikácia sa mi na počítači začala po čase sama vypínať a neskôr ju vôbec nešlo spustiť. Nedá sa mi nainštalovať na iné médium napr. tablet alebo mobil.

   
  Reply
 • 15. februára 2017 at 9:36
  Permalink

  dobry den mal som moje male tesco v tablete vo win 10 bol som už na urovni 96 dnes t.j. 15,2,2017som chcel zapnuť m.m.tesco a tesco je zrušene a treba začať od začiatku nechápem prečo stalo sa mi to už druhý raz . nazov tesca Roth1 a Roth11,mal som už sieť tesco Roth

   
  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *