Subterfuge – je TOP strategicá hra pre tvoj smartfón

 

Subterfuge ti ponúka jeden z najlepších herných zážitkov pre viac hráčov, ktoré môžeš zažiť. Táto hra nie je žiadna brnkačka a ponúka napínavé zážitky, čo je v podstate to najlepšie, čo ti smartfon pri hrách môže ponúknuť.

Subterfuge je strategická hra, ktorá prebieha počas celého týždňa. Bol si poverený prevziať kontrolu nad oceánom pomocou flotily ponoriek.  Čím viac sa venuješ svojej základni a továrni, ktorej velíš, tým viac ponoriek môžeš vyvíjať – a to znamená väčšiu palebnú silu proti nepriateľským základniam. Nič sa nedá predvídať, pretože udalosti sa odohrávajú v reálnom čase čo znamená neustálu hrozbu. Súper môže posielať jednotky na tvoju základňu aj počas tvojho spánku.

 

apliblog strategická hra subterfuge

 

Je to súboj hráčov o najrýchlejšie získanie zdroja “Neptúnium”. Ak chceš uspieť, budeš potrebovať diplomatické schopnosti, vzájomnú spoluprácu s ostatnými hráčmi a v neposlednom rade taktickú zdatnosť. Nenechaj si to ujsť!

 

Ak sa ti tento článok páčil a dal ti nové info, zdieľaj/lajkuj na Facebooku a podeľ sa o tieto informácie so svojimi kamarátmi.

 

 

 

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google
The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Mohlo by ťa zaujímať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *