Vlak – pozbieraj všetký predmety

 

Poďme sa dnes trošku zahrať. Určite si všetci pamätáme na hru SNAKE. Túto hru hral takmer každý. Spolu s novými telefónmi a premakanejšími hrami sa však na veľa TOP hier z nedávneho obdobia pozabudalo. Môžeme ale vidieť, že všetko sa nám vracia späť a platí to aj pri aplikáciách.

 

Tento krát tu nemáme hru Snake ale niečo veľmi podobné. Namiesto hada ovládame vláčik. Nejde ale len o túto jednu zmenu. Cieľom hry je vyzbierať všetky predmety na hracej ploche. Po vyzbieraní všetkých predmetov sa otvorí brána, ktorá nás presunie do nového levelu. Nový level prináša viac produktov s novými prekážkami. Takže aj pri tejto hre sa trošku zapotíte kým prejdete všetkých 50 levelov. Ked’ mám hovoriť sám za seba, ide o jednoduchú hru so starou jednoduchou grafikou. Tento typ hier mam rád z niekoľkych dôvodov. Je to oddýchová hra, ktorú využijem napríklad keď som niekde v čakárni a čakám kým sa dostanem na rad. Ďalšia celkom dobrá výhoda je tá, že na takejto hre neviem byť závislý  a preto mi táto zábavka neberie veľa vzácneho času.

Vlak-Snake

Plus v mínuse

Už pri skúšaní hry sa nedalo nevšimnuť, že tu máme opäť staré známe reklamy. Malé plus dávam tomu, že za poplatok 99 centov mám hru bez reklám a tiež mám hneď odomknuté všetky levely. A tu to skôr vidím ako plus v mínuse . Je síce pekné, že hru po zaplatení mám bez reklám, no zároveň však strácam motiváciu hrať, kedže mi rovno odomkne všetky levely. Samozrejme niekomu to môže vyhovovať. Posledná vec čo by som spomenul je ovládanie. V nastaveniach je možnosť výberu štýlu ovládania. Tak ako aj v komentároch pri aplikácii, tak aj ja som mal s ovládaním veľký problém. Bolo to celé chaotické. Našťastie je ale prítomná možnosť klasického ovládania šípkami a vtedy ide všetko ako má.

 

Ak aj vy máte radi jednoduché staronové hry na zabitie nudy, určite si hru vlak stiahnite zdarma na Google Play alebo App Store.

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google
The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *