Koktejly – miešané nápoje

 

Prvá česká aplikácia na miešanie alkoholických koktejlov s receptami, ktoré zvládne naozaj každý. Máme tesne pred Novým rokom a myslím, že mnohí ocenia typ na dobrý drink. Drtivá väčšina sa drží receptov podľa IBA ( Medzinárodná barmanská asociácia), no niektoré recepty na koktejly sú zjednudušené. Nemusiš byť barman na to, aby si to zvládol aj sám a pripravil si super drinky pre svojich hostí.

Čo v aplikácii nájdete?

S touto aplikáciu si môžeš vybrať zo stovky českých receptov na miešané nápoje. O každom najdeš, prehľadný zoznam ingrediencií, ktore budeš k príprave koktejlu potrebovať. No a samozrejme postup k jeho príprave, ktorý je dostatočne zjednodušený na toľko, aby si to zvládol, aj keď nie si barman.

Nemáš šejker? Nevadí. Autor aplikácie myslel aj na to a pripravil skvelé tipy, ako si poradiť bez neho a v podstate pri mnohých koktejloch ho ani nebudete potrebovať. Avšak k takmer každému drinku budete potrebovať ľad aj napriek tomu, že nie všade je spomenutý, upozorňuje autor.

V prípade že si svoj obľúbený koktejl v zozname nenájdete, alebo máte svoj vlastný osvedčený koktejl, s ktorým sa radi podelite aj s ostatnými, môžete autora kontaktovať. Rád ho pridá na zoznam po jeho odskúšaní pri dalšej aktualizácii s Vaším pomenovaním.

Koktejl app

A čo ešte?

Aplikácia Vám umožňuje zdieľať recepty na sociálnych sieťach, prípadne ich preposielaľ na mail, aby ste sa mohli podeliť so svojími známymi. Nie som zástancom toho, ak to niekto s alkoholom preháňa a preto veľmi oceňujem označenie každého drinku “ako dáva” aby ste to s pitím neprehnali. Ako drink vyzerá, vidíte na obrázku. Niektoré z nich nie sú najkvalitnejšie, no podľa autora je to len dočasné. Aplikáciu môžete nájsť na Google Play zdarma. Prajeme veľa úspešných drinkov s rozumným záverom.

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *