Parkujem ako Deb*l

 

Dnes sa bližšie pozrieme na (podľa mňa) dosť kontroverznú tému . Môžete si tipnúť čo to bude… Ak niekomu z Vás napadlo, že pôjde o dopravné problémy – zlé státie a parkovanie, pravdepodobne ste príliš rozčúlený vodič, no každopádne gratulujem, mali ste pravdu.
Uznávam, že táto aplikácia je zaujímavým nápadom ako poukázať na porušovanie pravidiel cestnej premávky a zviditeľnenie arogantnosti niektorých vodičov. Ak poznáte stránku parkujemakodebil.com, tak sú to práve oni, kto pre svojich fanúšikov a prispievateľov pripravil mobilnú aplikáciu, ktorá im pomôže rýchlejšie pridávať príspevky.
Po spustení Vás privíta úvodná strana, kde môžete vytvoriť hlásenie, počítadlo hlásení, ktoré ste vytvorili a odkaz na web. V hornom rohu nájdete info o aplikácii(Partneri, Pravidlá používania, Nastavenia, O aplikácii).

Parkujem ako Deb*l aplikacia

Poďme si teda v krátkosti zhrnúť ako vytvoriť také hlásenie:
1. Krok – Kliknúť na vytvoriť hlásenie.
2. Krok – Nahrať fotky alebo ich priamo odfotiť. Obe tieto možnosti nájdete v pravom hornom rohu. Počet fotiek: max 3.
3. Krok – Zadať diagnózu, kde vyberiete typ porušenia predpisov.
4. Krok – Vyplniť evidenčné číslo daného auta. Môžete tiež vyplniť aj iné nepovinné údaje (typ vozidla a popis priestupku).
5. Krok – Vyplniť informácie o mieste priestupku – ulica ,mesto, dátum.
6. Krok – Vyplníte info o Vás.
7.Krok – Zobrazuje len súhrn informácii a možnosť odoslať údaje.

Zhrnutie
Ako sami vidíte, vytvorenie hlásenia cez aplikáciu je jednoduché. Je na každom z nás, či túto variantu ako poukázať na porušovania cestných predpisov budeme využívať alebo nie. Len by som Vás chcel poprosiť aj o trocha pochopenia a nadhľadu, lebo občas za to ten človek nemôže a má naozaj objektívny dôvod prečo práve parkuje tak ako parkuje. Priznávam, že jediné čo mňa osobne štve je to, keď policajti parkujú na zákazoch a podobne…

+
Jednoduché používanie
Príjemná grafika

Nemám

 

Parkujem ako Deb*l

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google
The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *