Vtipy app ktorá ťa pobaví

 

Neviem ako vy, ale ja si nikdy neviem zapamätať vtipy. Pritom si ich rád čítam alebo počúvam, lebo mi pomáhajú prísť na iné myšlienky alebo zabiť dlhú chvíľu. Preto som si do mobilu stiahol aplikáciu Vtipy od Matúša Makatura.

Tak sa teda poďme bližšie pozrieť na túto aplikáciu.

Po zapnutí vás privíta veľký usmievavý smajlík. Následne sa tento smajlík prepne na kategórie, kde si podľa mňa naozaj nájde každý to svoje. Ja osobne mám najradšej čierny humor a musím povedať, že som sa poriadne nasmial. Každý vtip si môžete označiť ako obľúbený a potom ho nájdete v menu v obľúbených vtipoch. Veľmi sa mi páči, že môžem zdieľať jednotlivé vtipy s mojimi kamarátmi cez facebook, skype alebo iné siete. V menu tiež nájdete možnosť náhodných vtipov. Celkom sa mi páči aj možnosť vlastných vtipov, kde sa môžete podeliť s vlastným vtipom, ktorý ste niekde počuli alebo vymysleli. Ďalej v menu nájdete základne informácie o aplikácii a tiež rôzne nastavenia. V nich napríklad môžete zapnúť detskú zámku, aby deťom nechodili vulgárne vtipy prípadne rôzne ďalšie nastavenia. Musím pochváliť aj jednu funkciu, ktorá mne osobne veľmi spríjemňovala ráno. Jednoducho cez noc mi aplikácia sama vygeneroval vtip, takže hneď ako som sa ráno zobudil a pozrel na mobil, čakal ma vtip. Vstával som s úsmevom na perách aj keď bolo práve vonku hnusne a mokro.

Vtipy aplikácia

Zhrnutie?

Veľmi príjemná aplikácia, ktorú si určite nechám v mobile. Samozrejme však platí staré známe „sto ľudí sto chutí“. Aplikácia je dostupná pre android, prípadne Blackberry ak máte Snap, ale z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že aplikácia beží úplne v pohode.

The app was not found in the store. :-( #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

Mohlo by ťa zaujímať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *